AKTUALITET

Një dëshmi rrëqethëse ka mbërritur nga spitali, aty ku gjendet e shtruar 6-vjeçarja e cila ditën e sotme u raportua se ishte dhunuar nga babai i saj.

Ajo ishte shtuar që të premten dhe vazhdon në gjendje të rëndë shëndetësore dhe psikologjike. R.K 27 vjeç, babai i vogëlushes u vu në pranga, pas denoncimit të së ëmës së vajzës.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Ai ka deklaruar në polici se fëmija e bezdiste kur ata kishin qenë vetëm në shtëpi dhe e shoqja ishte në punë, por në trupin e së miturës janë zbuluar shenja të theksuara dhune dhe abuzimi seksual.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Burimi nga spitali deklaron ekskluzivisht për JOQ:

Ajo e mitura 6 vjecare ka 2 ditë ne spital te urgjenca ne operacion ka ardhur te enjten ne mbremje ne 2 te nates e kishte perdhunuar i ati tregonte ku mamaja e zhviste i ati e pedhunonte dmth aq ne gjendje te keqe ka qen sa tmerr me sy do kishit pare nese do e shihnit organet jasht ja kishte nxjerr sdi o zot mos na sprovo me njerez te tille se vec prinder nuk ishin ato.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button