AKTUALITET

Një vit pa u takuar/ Vogëlushja fierake surprizohet nga e ëma. Të gjithë shpërthejnë në lot (Video)

Historia e Rejanës, vajzes nga Fieri në Dance Reality Show “T’ka mami yll” i ka emocionuar të gjithë disa javë më parë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Ajo është e vetmja konkurente që nuk e kishte mamin si shoqëruese, pasi e ëma jetonte në Itali dhe vogëlushja për të ndjekur ëndrrën e saj ishte e detyruar të jetonte në Tiranë.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Rejanën në çdo moment e shoqëronte tezja e saj, e cila ishte përkujdesur për të që në momentin që lindi.

Mirëpo, mbrëmjen e sotme, mamaja e ka surprizuar Rejanën përmes një video-mesazhi nga Italia, duke i kujtuar disa nga momentet e tyre më të bukura dhe duke e këshilluar të qendrojë e fortë.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Pas surprizësh të gjithë kanë shpërthyer në lot, nga vogëlushja, konkurentët e tjerë me mamatë përkatëse dhe deri te anëtarët e jurisë.


Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Ndërkohë, Rejana i ka premtuar të ëmës nga ekrani se ajo do të qendrojë e fortë dhe do t’ja dalë të çojë ëndrrën e saj deri në fund.l.k/abcnews.al

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button