AKTUALITETKRONIKË

Nuk ka fund droga në Gjirokastër, asgjesohet një sasi e konsiderueshme bimësh narkotike

Një sasi e konsiderueshme bimësh narkotike është asgjësuar sërish në Gjirokastër, në fshatin Fushëbardhë.

Lajmi bëhet i ditur përmes burimeve të Fax News, pasi derimë tani policia lokale nuk ka dhënë asnjë njoftim në lidhje me ngjarjen.

Marketing në FieriWeb

Kujtojmë se ky fshat është kthyer në një vater të kultivimit të kanabisit pasi rreth një muaj më parë u asgjesuan 2000 bimë narkotike cannabis.

Ngjarje e cila u fsheh nga policia dhe u pezullua shefi i komisariatit Besnik Lila.

Marketing në FieriWeb

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button