BOTALIFESTYLESHOWBIZ

Nuk mundën ta fshehin dot dashurinë, ‘Puthja e nxehtë’ e Boris Johnson me gruan rrëmbeu gjithë vëmendjen (FOTO)

Kryeminstri i Britanisë së Bashkuar Boris Johson dhe bashkëshortja e tij Carrie Symonds nuk mund ta fshehin dashurinë e tyre.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Në konferencën e Konservatorëve, banori i Downing Street bëri njoftime me zë të lartë se do t’i jepte jetë të re Britanisë pas Brexit, pavarësisht problemeve serioze në tregun e karburantit dhe zinxhirit të furnizimit për shkak të mungesës së shoferëve të kamionëve.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Megjithatë, nuk ishin fjalët e tij ato që vodhën shfaqjen, por puthja e ‘nxehtë’ që ai i dha gruas së tij të tretë, Carrie Simonds.

Sipas gazetës “Daily Mail” , veshja e saj që kushtonte 360 paund, si dhe flokët e saj të gjatë me onde, nuk kaluan pa u vënë re.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Prerja e flokëve të saj në stilin boho ju bëri përshtypje fotografëve që vunë re se dhe Sekretarja e Brendshme Britanike Pretty Patel mban të njëjtin model flokësh.

A kanë të njëjtin parukier?” shkruan gazeta britanike, duke lavdëruar parukierin që kujdesej për flokët e dy grave.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button