AKTUALITET

Nuk ndalet rënia për euron dhe dollarin, njihuni me kursin e këmbimit për sot

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit, Euros dhe Frangës Zvicerane, ndërkohë që Paundi Britanik ka shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Dollari: Blihet 106.5 Shitet 107.3

Euro: Blihet 120.4 Shitet 121

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Paundi Britanik: Blihet 140.7 Shitet 141.7

Franga Zvicerane: Blihet 115.2 Shitet 116

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button