BOTALAJMI FUNDITSHOWBIZ

“Nuk po prehet dot në paqe”, skandal në Greqi, në rrjetet sociale qarkullojnë foto nga morgu i reperit Mad Clip

Trupi i reperit të njohur Mad Clip “nuk po prehet në paqe”. Në 24 orët e fundit një foto skandaloze ka qarkulluar nëpërmjet disa faqeve në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për një foto nga morgu i trupit të reperit grek, i cili humbi jetën në një aksident fatal me makinë më 2 shtator.

Ka qenë youtuberi, Alexandros Kopsialis i cili pasi ka marrë foton e ka denoncuar në një postim në Instagram.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Vetëm që ta dini, është e turpshme dhe e frikshme të bësh fotografi të një njeriu të vdekur të shtrirë në morg, vetëm për të përfituar, duke e dërguar në grupe në rrjetet sociale, sepse ai ishte i famshëm! Vetëm për ta ditur, ju jeni m @@@ më i madh! Dhe do të jem i lumtur t’ju gjej!”, shkruan Kopsialis.

Kujtojmë se 34-vjeçarii njohur Mad Clip  ishte duke u kthyer nga një dasmë dhe ishte pikërisht shpejtësia ajo çfarë i solli vdekjen. Punonjësve të zjarrfikëses i janë dashur dy orë për të nxjerrë nga makina trupin e pajetë të të riut. Reperi është shumë i njohur në Greqi për shkak të muzikës së tij e cila ka marrë në rrjetin Youtube miliona klikime.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button