LIFESTYLESHOWBIZSOCIALE

Nuk pritej/ Njëri prej banorëve largohet nga shtëpia e “Big Brother VIP”

Banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri e kanë nisur ditën me një zarf të zi. Këtë herë njoftimi zyrtar i “Vëllait të Madh” lidhej me njërin prej banorëve.

Është fjala për Igli Zarkën, i cili ka vendosur të lërë menjëherë lojën, edhe pse ka vetëm pak ditë që ndodhet brenda në “Big Brother VIP”.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Bëhet e ditur se shkak është bërë një gjendje e rënduar shëndetësore, e cila kërkoi shërbim të menjëhershëm spitalorë.

Banorët dhe ne i urojnë Iglit të shkuara dhe shërim sa më të shpejtë.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button