FUTBOLLKOSOVA

“O sa mirë me qenë shqiptar”, tifozët e Kosovës nderojnë flamurin kuqezi në Suedi

Një episod interesant u regjistrua para sfidës mes Suedisë dhe Kosovës.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Në ndeshjen e vlefshme për kualifikueset e Botërorit gati 6 mijë tifozë shqiptarë nga Kosova, ishin të pranishëm në stadiumin “Fiends Arena”.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Para fillimit të ndeshjes në tribunën e tifozëve të Kosovës, u shpalos një flamur i madh shqiptar, teksa të gjithë në kor këndonin “O sa mirë më qenë shqiptarë”.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button