KRONIKË

Operacion “blic” për kapjen e personave në kërkim, 4 të arrestuar në Vlorë, policia iu gjen armë pa leje

Policia e Vlorës ka kryer disa aksione të befasishme në lagjen “Partizani”. Operacioni ka nisur gjatë mbrëmjes së sotme, me qëllim arrestimin e personave të shpallur në kërkim dhe ata për armëmbjatje pa leje.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Raportohet se gjatë këtij aksioni janë arrestuar 4 persona, të cilët janë kapur me armë pa leje, ndërsa identiteti i tyre ende nuk bëhet me dije.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Operacioni është ende duke u zhvilluar, ndërsa detajet pritet të bëhen publike përmes një komunikate për shtyp nga Policia e Shtetit.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button