POLITIKËVIDEO

Pak para takimit të Berishës me demokratët e Kukësit, Lulzim Basha publikon mesazhin e fortë

“Nuk do të lejoj asgjë dhe askënd t’i bjerë me shkelm sakrificës së demokratëve”, shkruan Basha krahas videos

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button