MOTITË NDRYSHME

Parashikimi për nesër: Temperaturat ulen deri në -7 gradë celcius

Vendi ynë pritet të përfshihet nga temperatura të ulëta gjatë ditës së nesërme, sipas parashikimit të motit nga Shërbimi Meteorologjik Ushtarak.

Era gjatë ditës së nesërme do të jetë e lehtë, por temperaturat e ulëta mund të shkaktojnë ngrica në rrugë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Ditën e mërkurë në vend do të vijojë ndikimi i masave ajrore të ftohta të cilat do të sjellin ngrica në rrugë. Moti përgjithësisht do të jetë i kthjellët me kalime vranësirash të pakëta. Era, do të fryjë nga kuadrati i veriut e lehtë e përkohësisht mesatare në bregdet duke u shoqëruar me valëzim në dete të forcës 2 dhe 3 ballë. 

Temperaturat parashikohen:

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

në zona malore -7 deri 4°C

në zona e ulëta -3 deri 10°C

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

në zona bregdetare 0 deri 12°C

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button