AKTUALITETSHOWBIZ

Pas tradhtisë së bashkëshortit, Arjola me tjetër rrëfim rrëqeth: Abortova binjakët, tentova të vras veten…

Pas tradhtisë së bashkëshortit, Arjola në “Big Brother Vip”, ka treguar dhe detaje të tjera nga jeta e saj.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Në një rrëfim ditën e sotme Arjola Demiri ka treguar se pas ndarjes nga bashkëshorti kishte kaluaR në depresion, tEksa ka treguar edhe sesi arriti të abortonte.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

“Shkova tek mjekja dhe i thash që s’mund t’i lind këta fëmijë dhe të lutem mi hiq. Gënjeva dhe thash se babai i tyre ishte dakort por për shkak të një udhëtimi pune nuk ishte prezent’’, rrëfeu ajo.

Ndër të tjera ajo tregoi edhe se nga gjendja e rënduar psikologjike ka dashur të bëjë edhe vetëvrasje.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button