POLITIKË

Pasi shpalli kandidaturën për kryetar të PD, Berisha zbulon lëvizjen e rradhës

Në foltoren që mbajti të martën në orën 17:00 në qytetin e Kavajës, ish-kryeministri Sali Berisha shpalli kandidaturën për kryetar të partisë Demokratike.

Pas kësaj lëvizje, Berisha ka njoftuar se ditën e premete në datën 29 tetor do të mbahej foltorja e rradhës e cila do të organizohej në qytetin e Lezhës. 

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Pritet që të shkojmë gradualisht drejt fundit të foltoreve, pasi sic duket firmat e nevojshme për të thirrur mbledhjen e Kuvendit Kombëtar të PD janë mbledhur.

Postimi i plotë i ish-kryeministrit, Sali Berisha

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Njoftim.

Neser diten e premte me daten 29 tetor ne ora 17:00 ne Pallatin e Kultures te qytetit te Lezhes do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”.
Ftoj demokratet dhe demokratët e Lezhes te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme! sb

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button