SPORT

Pasi u shpall kampion, Florian Marku konfirmon datën për ndeshjen e radhës

Nuk ka qetësi për boksierin shqiptar, Florian Markun. Pasi u shpall kampion bote në kategorinë IBF, Marku paralajmëroi shumë shpejt ndeshjen e radhës.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Gjatë një postimi në “Facebook”, boksieri shqiptar ka konfirmuar se ndeshja tjetër do të luhet më 20 nëntor në “Wembley”. Kundërshtari mbetet mister dhe pritet të zbulohet në ditët në vazhdim.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button