AKTUALITET

Përfshihet nga zjarri banesa dykatëshe në Gjirokastër, flakët rrezikojnë disa shtëpi të tjera

Një banesë dykatëshe në fshatin Manalat në Gjirokastër është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme.

Mësohet se kjo shtëpi prej kohësh është e pabanuar dhe nuk ka lëndime në njerëz, por vetëm dëme materiale.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Forcat zjarrrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve, të cilat rrezikojnë banesat e tjera aty pranë.  

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button