MOTITË NDRYSHME

Përgatituni për vranësira të shumta dhe shi të dendur, si pritet të jetë moti ditën e sotme

Sipas MeteoAlb: Duke filluar nga orët e para të ditës moti do të karakterizohet nga vranësira të dendura dhe shirat e pakët kryesisht në zonat perëndimore. Orët e mesditës dhe kryesisht pasdites sjellin zhvillim të vranësirave dhe intesifikim të reshjeve të shiu në të gjithë vendin, here pas here në mbrëmje dhe gjatë natës do të ketë stuhi të forta ere dhe rrebeshe.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Temperaturat e ajrit do të rriten lehte në mëngjes, POR do të ulen ndjeshëm në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 8°C deri në 26°C.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Era do të fryjë mesatare dhe e forte në det me shpejtësi mbi 65 km/h nga drejtimi Jugor duke sjell në brigjet e detare dallgëzim 6 ballë.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button