AKTUALITETKRONIKË

Përplasi me “Benz” tre qytetarë te stacioni i autobusit dhe përfundoi brenda në lokal, ja sa vite burg kërkon prokuroria për shoferen e aksidentit të rëndë 

6 vite burg ka kërkuar prokuroria e Tiranës për Flutura Zaimin e akuzuar për shkelje të rregullave te qarkullimit dhe plagosje të rëdë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Zaimi u përfshi më një aksident vitin e kaluar në  zonën e Vasil Shantos, ku mbetën të plagosur 3 persona.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Dy prej të plagosurave po qëndronin në stacionin e autobusit. Ajo drejtonte mjetin tip Mecedez Benz i cili si pasojë e humbjes së drejtimit përfundoi brenda një lokali në zonën e Vasil Shantos.

Nga pëplasja u dëmtuan dy biznese si dhe stacioni i autobusit.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button