FUTBOLLLIFESTYLEPOP NEWSSHOWBIZ

“Pise femër, të kap për flokësh”, sherri i fortë në BBV, Granit Xhaka i del në mbrojtje Big Mamës: Respekte

Spektakli i mbrëmjes së djeshme të Big Brother Vip është shoqëruar me debate të shumta mes këngëtares Big Mama dhe ish-konkurrentes së Përputhen Antonela Berisha.

Pas diskutimeve, Big Mama vendosi të lërë shtëpinë e Big Brother duke sjellë reagime të forta në rrjet, pas akuzave që Antonela lëshoi ndaj këngëtares, të cilën e akuzoi se e kishte sharë nga nëna në gjuhën serbe.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Këngëtarja shpërtheu në akuza dhe ofendime ndaj konkurrentes tjetër dhe vendosi në këtë pikë që të lërë garën. Pavarësisht zëra pro dhe kundër Big Mamës, futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka i ka dalë në krah këngëtares.

Xhaka ka postuar në rrjetin e tij social Instagram, një story ku shpreh mbështetjen ndaj këngëtares: Respekte Big Mama.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button