AKTUALITETLAJMI FUNDIT

Po punonte në një shtyllë të tensionit të lartë , elektriçisti 55-vjeçar përfundon në spital

Ditën e sotme një elektricist teksa punonte në një shtyllë të tensionit të lartë në Paskuqan ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe nka përfunduar në spital për shkak të lëndimit.

Sipas policisë shtetasi me iniciale K.G ndodhet nën kujdesin e mjekëve dhe jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e mënyrës si ka ndodhur ngjarja.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Njoftimi i Policisë:
Më datë 19.10.2021, rreth orës 11:05, në Paskuqan, në rrugën “Fehmi Agani”, duke punuar në një shtyllë të tensionit të lartë, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike elektriçisti shtetasi K. G, 55 vjeç, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button