AKTUALITETLAJMI FUNDIT

Po rregullonte defektin elektrik në shtëpi, 40-vjeçarin e zë korrenti e ndërron jetë

Një 40-vjeçar ka ndërruar jetë tragjikisht mbrëmjen e sotme në Durrës, pasi ka rënë në kontakt me energjinë elektrike.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Sipas policisë, shtetasi me iniciale I.C. po punonte për të riparuar një defekt në shtëpisë e shtetasit me iniciale F.K. kur e ka zënë korrenti, duke e lënë të pajetë në vend.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Nuk dihet nëse 40-vjeçari ishte i specializuar për të kryer punime në rrjet dhe nëse kishte marrë masat e duhura mbrojtëse.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button