LIFESTYLESHOWBIZ

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi! “Picirrukja” e Marinës dhe Getoarit vjen në jetë

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi dhe Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë.

Bebushja e çiftit ka ardhur në jetë ditën e sotme dhe nga informacionet e para si vogëlushja ashtu dhe Marina gëzojnë shëndet të plotë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Gjininë e fëmijës së saj, Marina e ka zbuluar më herët përmes një postimi në “Instagram”, ku e veshur në ngjyrë pudër ka zbuluar dhomën e vogëlushes së saj.

Krahas fotove të ëmbla, moderatorja i ka bërë një dedikim mjaft të ëmbël “picirrukes” së saj.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button