RAJONI

Prostitucion dhe pastrim parash, kapet dhe arrestohet shqiptari i shumëkërkuar në pikën kufitare të Janinës

Policia greke ka arrestuar një shtetas shqiptar të shumëkërkuar. 43-vjeçari, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije, po tentonte të hynte për në territorin grek përmes pikës së kalimit kufitar të Merxanit në Janinë.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Gjatë kontrollit të dokumentacionit, rezultoi se shqiptari kërkohej nga Interpol Franca, për trafik qeniesh njerëzore, prostitucion dhe pastrim parash.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button