LIFESTYLESHOWBIZ

Qindra mbështetës dhe festë e madhe, Britney Spears “e lirë” nga babai pas 13 vjetësh

Britney Spears, këngëtarja e njohur e popit, ka fituar pas 13 vitesh “lirinë ” pasi një Gjykatë në Los Anxheles ka vendosur t’i heqë kujdestarinë e shumëpërfolur babait të saj.

“Mendoj se do të qaj”, u tha ajo 35 milionë ndjekësve të saj në Instagram, ndërkohë jashtë gjykatës ishin mbledhur qindra mbështetës të saj, të cilët festonin me këngë, flamuj dhe pankarta me mbishkrimin “Britney e lirë”.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

“Jeta e saj ishte një rrëmuje! Ajo ishte e shqetësuar fizikisht, emocionalisht, nga shëndeti mendor dhe financiar,” thanë avokatët që përfaqësonin babain e saj, Jamie Spears në dosjet e mëparshme gjyqësore. Edhe vetë Jamie kishte rënë dakord që Britney të merrte kontrollin e jetës së saj.

Babai i saj kishte fuqi mbi financat e saj dhe vendimet e karrierës, plus çështje të mëdha personale, të tilla si vizitat e saj me djemtë e saj adoleshentë dhe nëse ajo mund të rimartohej.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button