AKTUALITETTË NDRYSHME

Rënie e dollarit dhe euros, paundi britanik njeh rritje, këmbimi valutor për ditën e sotme

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit dhe Euros, ndërkohë Paundi Britanik ka shënuar rritje.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Dollari: Blihet 104.4, Shitet 105.2

Euro: Blihet 121, Shitet 121.6

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Paundi Britanik : Blihet 141.9, Shitet 143

Franga Zviceriane: Blihet 112.2, Shitet 113

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button