KOMBËTARJASPORT

Rikthime dhe supriza/ Edi Reja publikon listën e lojtarëve për dy ndeshjet vendimtare të Shqipërisë

Shqipëria po bëhet gati për ndeshjet me Hungarinë dhe Poloninë, që luhen më 9 dhe 12 shtator për llogari të kualifikueseve të Botërorit “Katar 2022”.

Trajneri Edy Reja ka publikuar listën e lojtarëve që do të ketë në dispozicion për këto dy duele shumë të rëndësishme.

Marketing në FieriWeb

Amir Abrashi nuk është për këtë ndeshje për shkak dëmtimi, sikurse edhe Qazim Laçi. Ndërkohë që kthehet Ivan Balliu që po paraqitet mirë në LaLiga me fanellën e Rayo Vallecano, si dhe Dermaku, Veseli e Lenjani që janë rikuperuar.

Më poshtë lista e lojtarëve që ka ftuar trajner italian i kombëtares:

Marketing në FieriWeb

Marketing në FieriWeb

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button