AKTUALITET

Rritje e lehtë e dollarit, euros dhe paundit britanik, njihuni me këmbimin valutor të ditës së sotme

Në kursin e këmbimit valutor ditën e sotme, shihet një rritje e lehtë e dollarit , frangës zvicerian, paundit britanik dhe euros.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Më konkretisht ky është këmbimi valutor i ditës së sotme:

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Blihet Shitet
EURO 121.3 121.8
Dollari 104.5 105.3
Paund 141 142.3
Franga 112 122.8

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button