SHOWBIZ

Sabiani shpërthen ndaj Einxhel: Mos na trego br*kët! Ju kam parë me b*thë e sytjena këtu

Në shtëpinë e BB Vip është hapur një bisedë për jetësën me prindërit pas martese. 

Ajo që ka folur më së shumti ka qenë Einxhel. Ajo ka thënë se çdokush në shtëpi ka rehatinë e vetë, madje edhe këtu po dalin me të mbathura, pa problem fare, tha ajo. Menjëherë këtu është hedhur Sabiani. Ai ka thënë se Einxhel nuk duhet ta thojë këtë, pasi edhe ai i ka parë të gjitha vajzat, me të mbathura dhe reçipeta.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Sabiani tha:

Mos e kalo të brekët fare, unë ju kam parë me b*thë e sytjena të gjitha. Mos na bëj nga këto personalizime këtu para kamerave. Mos e kalo muhabetin ku do ti. Na tregon brekët ti tani.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button