POLITIKË

“Sali Berisha paska lidhje me bandat?!”, plas ‘keq’ mes Bashës e Nokës: Nëse delegatët e Elbasanit janë intimiduar, unë jap dorëheqjen!

Debat Basha-Noka
Basha: Berisha nuk ka porositur perfshirjen e Suel Çeles, por nuk e nderon mosreagimi per pwrfshirjen Suel Çeles dhe Aqif Rakipit me firmat ne Elbasan. 

Nje nga debatet me tone te larta ne kryesi ishte mes Flamur Nokes dhe Lulzim Bashes. 

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Momenti me kulminant ishte per deklaratat e Bashes per perfshirjen e Suel Çeles, Tom Doshit dhe Aqif Rakipit ne firmosjen e formulareve per thirrjen e Kuvendit.

“Thoni se po e organizon Aqif Rakipi, Suel Çela, Rraja, Tom Doshi . Eshte shume e rende kjo deklarate. Po thoni indirekt qe Sali Berisha paska lidhje me bandat.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

“Ne rast se delegatet e Elbasanit jane intimiduar nga kuushdoqofte, atehere une jap doreheqje. Se cfare bejne njerezit ne pune te tyre, kjo eshte pune e tyre. “– u shpreh Flamur Noka,

Basha: “Tani, qe Aqif Rakipi eshte futur me koke ne kete proces, e ka marre vesh gjithe Elbasani. A eshte futur Suel Çela? Po eshte futur! Dhe jam i bindur se eshte me porosi te Edi Rames dhe jo te Sali Berishes. 

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Po cfare mund te beje nje 20 e ca vjecar 4 ore nen presionin e Suel Çeles pervecse te firmose? 

Eshte turpi i kesaj partie te rrije nen meshire te Suel Çeles, Aqif Rakipit, Tom doshit dhe Xhelal Rrajes. Po detyra jote Flamur eshte t’i thuash atyre demokrateve qe te ankohen ne Elbasan per Suel Çelen “Suel celes ia thyej brinjet ketu”, po ti 4 ore rri ne Elbasan dhe iken.

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

E kam te pamundur ne cdo qelize te trurit tim te pranoj sali berishen si porosites, por ai qe gjen kohen per te reaguar per cdo gje dhe nuk gjen kohen per te reaguar per kete, kjo nuk e nderon. Asnje fjale per Aqif Rakipin, asnje fjale per Suel Çelen.“- tha Basha.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button