RAJONI

Sherr masiv në Greqi, plagoset një person me thikë, i përfshirë dhe një reper i njohur

Një sherr masiv ka ndodhur pasditen e të martës në Patra të Greqisë. Raportohet se nga sherri kanë mbetur të plagosur me thikë dy persona.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Një prej të plagosurve mësohet se ka marrë plagë në të pasme, ndërsa i plagosuri tjetër ka marrë dëmtime në këmbë.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Mediat greke raportojnë se në sherr ishte pjesëmarrës edhe një reper i njohur bullgaro-nigerian. Policia nga ana tjetër ka arrestuar dy persona.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button