RAJONI

Sherr mes të dënuarve në Greqi/ Shqiptari bën për spital rumunin. Si ndodhi ngjarja brenda burgut

Një sherr mes të dënuarve ka ndodhur në një burg në Nafplio të Grqisë, ku protagonist ka qenë një shqiptar dhe një rumun.

Sipas mediave helene, shqiptari ka sulmuar dhe ka rrahuar 39-vjeçarin rumun, i cili akuzohet për vrasjen e ish-gruas së tij. I plagosuri u dërgua në spital dhe u konstatua se nuk kishte probleme serioze. Më pas ai u rikthye sërish në burg, por duke ndryshuar qeli.

Marketing në FieriWeb

Përplasjet mes të dënuarve në burgun e Nafplios janë të zakonshme.

Marketing në FieriWeb

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button