AKTUALITETMOTI

Shi dhe stuhi! Përmbyten disa akse në qytetin e Vlorës

Moti i keq me reshje të dendura shiu dhe stuhi ka krijuar problematika edhe në qytetin e Vlorës ku janë përmbytur disa akse të qytetit.

Burime bëjnë me dije se janë krijuar përmbytje në rrugën “Albano Romina” si dhe pranë Portit.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Dita e sotme problematika te shumta janë raportuar në Lezhë, Gjirokastër dhe Tiran ku moti i keq ka krijuar defekte dhe me rrymën elektrike.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button