AKTUALITETKRONIKËLAJMI FUNDIT

Shikoni videon.. Momentin kur banoret mbajne ‘skifterin” derisa te vije policia

Një tentativë grabitjeje është shënuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në fshatin Zejmen të Lezhës.

Dy persona të armatosur kanë hyrë brenda një banese  3 katëshe  në pronësi të Zef Therçaj,  drejtor i shkollës së Mesme të Zejmenit.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Ngjarja u shënua mëngjesin e sotëm dhe nga informacionet e para dy personat kanë hyrë brenda shtëpisë për të vjedhur por nuk kanë mundur të marrin gjë pasi janë trembur nga kalimi i një ambulance dhe kanë menduar se ishte policia.

Mësohet se banorët kanë mundur t’i identifikojnë dhe ndalojnë njërin prej autorëve ndërsa tjetri ka arritur të largohet.
Personi i arrestuar është Armand Zhejani 26 vjeç si dhe është identifikuar autori i dyte.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button