AKTUALITET

Shkrumbohet mjeti në Levan të Fierit, shpëton mrekullisht shoferi (Video)

Një automjet është shkrumbuar nga flakët pak minuta më parë në Levan tek kthesa e Qarrit.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Burime bëjnë me dije për Fax News, se zjarri në mjet ka rënë si pasojë e një defekti teknik, dhe fatmirësisht nuk ka dëme në njerëz.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Shoferi ka mundur që të dalë në një kohë të shpejtë nga mjeti, duke shpëtuar pa lëndime nga ngjarja.

Njoftimi i policisë:

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Sot rreth orës 09:15, në aksin rrugor Levan-Vlorë, ka marrë flakë në ecje e sipër automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin S. Gj.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Nuk ka dëme në njerëz.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button