KRONIKË

Shoferja humb kontrollin dhe përplaset me murin, plagoset pasagjeri

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fashtin Luz të Krujës. Paraprakisht mësohet se një automjet me drejtuese shtetasen me iniciale A. D., ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një mur rrethues dhe si pasojë është dëmtuar pasagjeri B. D. 

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

I plagosuri është dëguar menjëherë në spiatl për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

“Më datë 14.12.2021., rreth orës 18:45, në fshtin Luz të Krujës, automjeti me drejtuese shtetasen A. D., ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një mur rrethues dhe si pasojë është dëmtuar pasagjeri B. D., i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftiin e policisë.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button