FASHIONLIFESTYLESHOWBIZ

Shtohen personat VIP në Big Brother/ Kush janë dy bukuroshet që do i bashkohen sonte programit (EMRAT)

Dy figura publike të njohura shqiptare pritet të hyjnë sot në shtëpinë e Big Brother VIP. Ato janë këngëtarja e famshme Beatrix Ramosaj dhe fashion-blogerja, Sarah Berisha. Sipas informacioneve të Dosja.al, dy bukuroshet pritet tu bashkohen VIP-ave të tjerë në shtëpinë më të famshme të momentit.

Betarix Ramosaj është një ndër këngëtaret me të dashura shqiptare, e cila jo shumë kohë më parë publikoi këngën e saj “Dancing with the devil” duke patur mjaft sukses.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"
Beatix Ramosaj

Ndërkohë, Sarah Berisha është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale, ku reaklamon stilin dhe idete e saj të modës.

Sarah Berisha


Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”


Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button