AKTUALITETBOTA

Shuhet në aksident me motor i riu shqiptar, në gjendje të rëndë e dashura e tij

Një i ri shqiptar vetëm 22 vjeç humbi tragjikisht jetën në Terni të Italisë.

Viktima, sipas mediave italiane, është Riçardo Kahuqi, me origjinë shqiptare, por rezident në San Gemini. Bashkë me të udhëtonte edhe e dashura e tij, po 22-vjeçe, e cila mësohet se ndodhet në gjendje të rëndë në reanimacion në spitalin Santa Maria.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Çifti i të rinjve udhëtonin me motor, kur 22-vjeçari humbi kontrollin e mjetit dhe u përplasja me një kamion. Kahuqi humbi jetën në vendin e ngjarjes. Aksidenti rëndë ndodhi rreth orës 19:30 të së martës.

Sa i përket shkaqeve të ngjarjes tragjike, autoritetet italiane kanë nisur hetime

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button