AKTUALITET

Situate e sikletshme per Spartak Ngjelen, degjohet audio porno gjate intervistes live(Video)

Një situatë e sikletshme i ka ndodhur avokatit Spartak Ngjela gjatë një transmetimi live me “News24”.

Avokati po zhvillonte një lidhje me Skype me gazetaren Ola Bruka kur teksa Ngjela fliste për gjendjen e tensionuar mes Bashës dhe Berishës, dëgjohet papritur zëri i një videoje porno. Vetë avokati reagoi i habitur teksa dëgjon në kufje zërin e një gruaje dhe pyet gazetaren: “Çfarë është kjo, ça ka kështu?”

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button