AKTUALITETFUTBOLLSPORT

Sporti Fierak ne zi/ Humb betejen me Covid ish portieri i Apolonise

Ka humbur betejen nga Covid ish portieri i ekipit te Apolonise Arben Sinani( Kace) .Lajmi behet i ditur nga te aferm dhe familjar te tij. Ndarja e tij nga jeta ne moshen 50 vjecare eshte nje humbje e madhe jo vetem per familjen por edhe per sportin Fierak .

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Arben Sinani eshte cilesuar si nje nga portieret me te mire te vendit ne periudhe e viteve 1998 kur ekipi Apolonise u shpall edhe fituese e Kupes se Shqiperise. ne kete humbje te madhe per familjrat dhe te aferm te familjes bashkohet ne dhimbjen e tyre edhe “FIERI WEB” duke u percjelle ngushellimet familjareve. I paharruar Arben Sinani (KACE)

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button