AKTUALITETKOSOVA

Sulmi me armë në pikën doganore të Jarinjës, ndërpritet qarkullimi Kosovë-Serbi

Sulmi me armë në Jarinjë, policia nis hetimet, ndërpritet përkohësisht qarkullimi Kosovë-Serbi

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Objekti i zyrtarëve policorë dhe doganierëve është goditur me plumb sonte rreth orës 19:00 në Jarinjë.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Për fat të mirë, përveç dëmeve në objekt nuk ka të lënduar në njerëz, ndërsa nuk dihet autori dhe motivi i këtij sulmi.

KP në Jarinë bën të ditur se policia ka dalë në vendngjarje dhe është duke zhvilluar hetimet, ndërsa komunikacioni është ndërprerë në drejtimin Kosovë-Serbi dhe anasjelltas, derisa policia të përfundojë punën.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

I kontaktuar më herët rreth këtij rasti, zëdhënësi i policisë për rajonin e veriut, Branisllav Radoviq, ka thënë se nuk ka një informacion të tillë dhe sapo të marrë ndonjë raport zyrtar, do të përgjigjet.

Marrë nga: Gazeta Ekspres

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button