SHOWBIZ

“Të kam jetën borxh”, Stresi në zi, humb personin e shtrenjtë të familjes

Sot është një ditë shumë e trishtë për reperin e njohur, Stresin. Ai ka humbur një prej personave të tij më të shtrenjtë, gjyshin.
Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram, ku e ka e ka falenderuar për gjithçka që ai ka bërë për të.

I përlotur, Stresi është shprehur se do t’i mungojë shumë.
“Ali Mulaj të kam jetën borxh. Shpirti im ti qofsh i xhenetit. Gjyshi im më ke kput zemrën. Faleminderit që më ngjite emrin Arkimed, faleminderit gjysh për çdo rregull që ti theve që prindërit e mi të dhan për mu. Gjysh ti ishe balsami i shpirtit tim. Do të dua gjithë jetën time. Prehu në paqe Gjysh”, ka shkruar ai.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

“Mjeshtri i Madh”, Ali Mulaj u nda nga jeta në moshën 92-vjeçare. Ai ka qenë një nga themeluesit e Ansamblit “Dardania” dhe njihet nga të gjithë për pjesëmarrjet e shumta në festivalet kombëtare.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button