AKTUALITET

“Të krimbur në para”, publikohen rrogat MARRAMENDËSE të Vipave shqiptarë nga Arbana Osmani te Luana Vjollca

Publikimi i pagave  të 630 mijë punonjësve shqiptarë në sektorin publik dhe privat ka bërë sot xhiron e rrjetit. Përveç listës së shumave të majme të gazetarëve që kryesohej nga Ben Blushi me 247 milionë lekë, një vëmendje të madhe kanë marrë edhe shifrat e disa personazheve të njohur të ekranit shqiptar.

Gazetari Turjan Hysko është ai i cili kryeson listën me shumën 10 milionë lekë, i cili më pas ndiqet nga moderatorja Arbana Osmani me rrogë 9 milionë lek të reja.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Më poshtë do të gjeni një listë të disa prej personazheve më të njohur të ekranit:

Gentian Zenelaj 456,400.00

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Turjan Hysko 1,002,217.00

Marina Vjollca 390,026.00

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Ledion Liço 432,532.00

Arbana Osmani 986,927.00

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Salsano Rrapi 440, 400.00

Armina Mevlani 190,797.00

Amarda Toska 80,000.00

Ermal Mamaqi 120,000

Bora Zemani 321,373.00

Luana Vjollca 542,710.00

Donald Veshaj 30,475.00

Alketa Vejsiu 80,000.00

Romeo Veshaj 30,475.00

Agron Llaka 133,259.00

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button