MOTITË NDRYSHME

Temperatura deri në -7°C, mësoni si do të jetë moti sot

Pjesa e parë e ditës do të jetë në dominimin e kthjellimeve dhe klimeve të pakta të vranësirave në për të gjithë vendin, ku më të theksuara do të jenë në zonat Lindore.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Ndersa në pjesën e dytë të ditës pritet që vranësirat të bëhen më të dukshme në zonat malore dhe të ulëta, por bregdeti do të mbetet kryesisht me kthjellime.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes dhe në mesditë duke huhatur vlerat ditore nga -7°C deri ne 11°C.

Era do të fryjë mesatarisht me shpejtësi 45 km/h nga drejtimi Verilindor duke sjell në det dallgëzim mbi 3 ballë.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button