MOTI

Temperaturat e qëndrueshme dhe kthjellimet zgjasin deri në mesditë, ja si pritet të jetë moti për ditën e sotme

Ditën e sotme vendi ynë pritet të ketë mot kryesisht të kthjellët dhe kalime të pakta vranësirash. Pritet që deri në pasdite kthjellimet të jenë dominante në pjesën më të madhe të vendit. Por në orët e mëtejshme, pritet që në të gjithë vendin të shtrihen vranësirat. 

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat 8 gradë deri në 29 gradë celcius. 

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Era do të fryjë me shpejtësi 38 km/orë me drejtim kryesisht në drejtim jugperëndimor duke sjellë dallgëzime deri në 3 ballë në det.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button