MOTITË NDRYSHME

Temperaturat ulen në mëngjes dhe rriten në mesditë, mësoni di do të jetë moti sot

Vranësirat e dendura gjatë paradites do të sjellin reshje në zonat Veriore dhe Qendrore. Por në Jug reshjet do të jenë më të pakta.

Parashikohet që në orët e pasdites dhe mbrëmjes të kemi pakësim të reshjeve në të gjithë vendin duke bërë, që në orët e vona të natës të ketë ndërprerje të tyrē.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes, por do të rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 3°C deri nē 19°C.

Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar në brigjet detare dallgëzim 3 ballë.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"
Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "Veronesi" Caffe

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button