KRONIKËLAJMI FUNDITRAJONI

Tragjike! Aksidentohet familja shqiptare në Greqi, shuhen burri, gruaja dhe vajza (FOTOT)

Një familje shqiptare është përfshire në një aksident t ragjik në Greqi. Mediat greke shkruajnë se 3 nga familjarët kanë vdekur në vend, ndërsa ka shpëtuar, djali i tyre 17 vjeçar.

Viktimat janë burrë e grua, 46 dhe 43 vjeç si edhe vajza e tyre 22 vjeçe. Identiteti i tyre nuk behet akoma i ditur

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Media greke Lamiareport.gr shkruan se makina tip “BMW” me të cilën është përplasur me një tanker karburanti duke u kthyer në një grusht hekurishtesh.

Djali 17 vjecar eshte transportuar menjehere ne spitalin e Lamias ku ndodhet jashte rrezikut per jeten.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button