KRONIKË

Tragjike në Vlorë, rrëzohet aksidentalisht në banesë, humb jetën 61-vjeçari

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në qytetin e Vlorës ku një 61-vjeçar ka humbur jetën.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Sipas njoftimit të policisë mësohet se shtetasi Th.P, banues në Vlorë, dyshohet se aksidentalisht është rrëzuar në banesë dhe për pasojë ka humbur jetën.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Ndërkohë, menjëherë në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat e policisë të cilët po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i plotë:

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 01.12.2021, rreth orës 17:00 ,  shtetasi Th. P., 61 vjeç, banues në Vlorë, dyshohet se aksidentalisht  është rrëzuar në banesë dhe për pasojë ka humbur jetën.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë  po punon për zbardhjen e  rrethanave të  ngjarjes.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button