AKTUALITET

Transgjinorja me 3 djem brenda dhomës së hotelit, zbardhet dëshmia dhe shkaku i plagosjes së të riut

Detaje të reja dalin në dritë nga plagosja me armë e 20-vjeçarit, në një hotel në autostradën Durrës-Tiranë, mëngjesin e kësaj të enjteje.
Arni Sulejmani dyshohet se u plagos aksidentalisht nga 26-vjeçari Markeljan Beqiri.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Burime bëjnë të ditur se ka qenë vetë i riu i cili në dëshminë e dhënë para oficerëve të policisë ka pohuar që bëhet fjalë për një ngjarje aksidentale.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Në dhomën e hotelit, ai ndodhej së bashku me Beqirin, Tefik Shehun, 32 vjeç dhe Anxhela Briskun 22 vjeçe. Sipas të njëjtave burime, 4 të rinjtë mësohet se ishin nën efektin e drogës dhe alkoolit. Sa i përket 22-vjeçares, e cila u arrestua nga policia pasi fshehu armën pas ngjarjes, ajo mësohet se është transgjinore.

Pas ngjarjes Markeljan Beqiri dhe 32-vjeçari Tefik Shehu u larguan nga hoteli dhe janë aktualisht në kërkim. Njëri si autor i dyshuar i plagosjes, tjetri për moskallëzim të krimit. Policia arrestoi ndërkohë 22-vjeçaren ashtu sikurse edhe 66-vjeçarin Enver Hysenaj, i cili e strehoi të renë.

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button