LAJMI FUNDIT

Tronditet Tirana! Të shtëna me armë zjarri në “Bllok”, ka të plagosur

Një i ri ka mbetur i plagosur si pasojë e një konflikti me armë në zonën e ish-Bllokut në Tiranë.

Burimet bëjnë me dije se i plagosuri është Ilir Shkurti, rreth 32 vjec, i cili po merr mjekim në spitalin e Traumës në kryeqytet.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Paraprakisht dyshohet se se ka ngelur i plagosur në këmbë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Njoftim paraprak nga policia:
Ne lidhje me plagosjen me arme zjarri ne kembe te shtetasit I.SH, fale reagimit të menjehershëm të sherbimeve të Policisë në kohë rekord u bë bllokimi i mjetit tip “Benz” i cili u përdor nga autorët për t’u larguar, dhe u shoqërua në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme njëri prej autorëve të dyshuar të ngjarjes. per pak do keni njoftim te plote.

Reklama në FieriWeb - Sisteme Ngrohje "BLLOSHMI"

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button