AKTUALITET

U gjet i vdekur në malin e Moravës, detaje të reja mbi 27-vjeçarin: Kishte ndërruar jetë 3 ditë më parë nga i ftohti

Detaje të reja nga vdekja e sirianit në malin e Moravës : burime bëjnë me dije se 27 vjeccari mund të ketë ndërruar jetë rreth 3 ditë më parë. 

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Ai është gjetur nga një grup klandestinësh të cilët kanë ndjekur të njëjtin shteg kalimi, dhe kanë qenë ata që lajmëruan policinë për trupin e pajetë.

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Eskpertiza do të bëhet në Tiranë për shkaqet e vdekjes, por dyshimet janë që ka ndërruar jetë për shkak të kushteve atmosferike dhe borës. Klandestinët ecin me ditë të tëra nga shteti Grek drejt kufirit të gjelbër në Kapshticë e më pas synojnë kryeqyteti

Reklama në FieriWeb - "BUZI STORE"

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button