AKTUALITETKRONIKË

(VIDEO) Aksident ne qender te Fierit, shkak mos respektim i sinjalistikes rrugore

Mos respektimi i semaforit ne qender te Fierit ka shkaktuar deme materiale te 2 automjeteve qe jane perplasur me njera tjetren.

Incidenti ka ndodhur pak minuta me pare ,ku jane dashur forcat e policise te vendosnin rregull per situaten pasi ne kete ore ka levizje te larte qytetaresh dhe ky kryqezim shpeshhere behet burim aksidentesh.

Reklama në FieriWeb - Bar "C'est la vie"

Reklama në FieriWeb - “OAZI I PISHAVE”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button